Dino Quest

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61 MB
  • Sürüm 1.5.13
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tapps
Dinozorlar eşliğinde eğlenceli bir oyun oynamak için Dino Quest mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Dino Quest'te mobil oyununu Android  cihazınıza ücretsiz olarak indirerek dinozorların gizemlerini keşfetmenin keyfini çıkartacaksınız. Milyonlarca yıllık tarihin fosillerini bulmak için farklı kıtaları keşfedin ve onları kendi müze koleksiyonunuza getirin. Tüm insanların bu tarihi görmeleri için büyük bir çabanın sonucunda kazanan kişi olun. 

Doğru bilgi ve heyecan verici bir oyun ile Dino Quest her dinozor hayranı için kesinlikle süper bir strateji oyunudur. Oyunun grafik tasarımlarına ve sahnelerine baktığımız zaman başarılı bir deneyim yaşayacağınızı görüyoruz. En iyi oyunlar arasında yer almayı başaran Dino Quest mobil oyununda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 

Her yaştan oyuncunun keyif alarak oynayacağı Dino Quest oyunu dinozor yaşamına dair bilgiler ile oyuncuların kültür düzeyini de artırıyor. Kazı için özel aletlerinizi alın, keşfedilecek kıtanın haritasını inceleyerek ilerletin. Afrika, Asya, Amerika, Avustralya veya Avrupa hangi ülke olursa olsun. Her an başarılı bir yol izleyeceksiniz. 

Dinozorlara dair bilgi bulduğunuz anda kazı işlemlerine başlayın. Fakat kazı işlemini oldukça hassas bir şekilde yapmanız gerekiyor. Çıkaracağınız hiç bir dinozor parçasının zarar görmemesi gerekiyor. Bunun için çalışmalarınızı titizlikle yürütün. Kemik parçalarını  çıkartın ve zarar görmeden müzeye getirin. 

Dino Quest indir